Na vijf jaar voorzitterschap neemt Mark Smidt afscheid als voorzitter van CKV Reehorst ’45. Door de combinatie van werk, privé en de impact van de afgelopen jaren – met name de nasleep van de coronaperiode – kan hij niet de voorzitter zijn die hij graag zou willen zijn. Daarom heeft hij besloten zijn functie neer te leggen.
Mark blijft gelukkig wel actief binnen de vereniging. "CKV Reehorst ’45 is de gezelligste en leukste korfbalvereniging," zegt hij. "Ik blijf me dan ook als vrijwilliger inzetten, maar op de achtergrond."
CKV Reehorst ’45 kijkt vol vertrouwen naar de toekomst. Met een vernieuwde missie en ambitieuze sportieve doelen liggen er mooie jaren in het verschiet. Tegelijkertijd zijn er volop kansen om verder te bouwen aan bijvoorbeeld arbitrage, sponsoring en de promotie van de korfbalsport.
Zoals bij veel verenigingen is het vinden en behouden van vrijwilligers een uitdaging. Maar wie zich inzet voor Reehorst’45, doet dat met een blauw hart en een flinke dosis betrokkenheid.
Interesse in de rol van voorzitter?
Heb jij hart voor de vereniging, zie jij kansen om samen verder te bouwen aan onze club en wil je richting geven aan de toekomst van CKV Reehorst ’45? Neem dan contact met ons op via secretaris@ckvreehorst45.nl of spreek één van de bestuursleden aan.
Samen maken we Reehorst ’45 nóg mooier!
CKV Reehorst '45
Langekampweg 4
6715 AV Ede
Kantine: 0318-647220
WhatsApp: 06-18798760
E-mail: info@ckvreehorst45.nl