Reehorst ‘45 heeft op zaterdag 6 december de eerste tweepunter van het zaalseizoen te pakken. Gedeeld koploper Exakwa wist niet te overtuigen op bezoek in Ede, en legde het met 27-21 af tegen de reeën.
Na vier wedstrijden was Reehorst nog op zoek naar de eerste overwinning in de zaalcompetitie. Het eerste punt was al in de wacht gesleept met een gelijkspel tegen Telstar/RJJ Keukens, maar de Edenaren waren hongerig naar meer. Gedeeld koploper Exakwa kwam op bezoek, en gaf de volgende mogelijkheid op punten. Gezien de verhoudingen op de ranglijst ging Reehorst de wedstrijd in als underdog, maar de wedstrijd moest uitwijzen of die verhouding klopte.
De wedstrijd begon flitsend, met meteen aan weerszijden goals. Reehorst liet zien vandaag voor de punten te willen gaan, terwijl de bezoekers meer moeite had om goals te noteren. Reehorst was in de eerste fase heer en meester, waardoor de verhoudingen op de ranglijst nu eerder andersom leken: de koploper moest volgen. Vlak voor rust wist Exakwa het verschil echter nog terug te brengen naar vier goals, waardoor de tweede helft toch nog spannend zou kunnen worden: ruststand 13-9.
In de tweede helft moest Reehorst de voorsprong zien te verdedigen. Met de ruststand was alles nog mogelijk voor Exakwa, maar dan moesten de bezoekers wel uit een ander vaatje gaan tappen. Reehorst ging op dezelfde voet door als in de eerste helft: goals vielen makkelijk, en de ploeg bleef in controle. Helaas voor de bezoekers toonden ook zij vergelijkbaar spel met de eerste helft. Exakwa wist lange tijd geen potten te breken, en Reehorst kwam lange tijd niet in gevaar. In de laatste fase van de wedstrijd kwam Exakwa nog wat dichterbij, maar dat slotoffensief werd vakkundig verijdeld door Reehorst. In een volwassen overwinning trokken de Edenaren aan het langste eind: 27-21.
Na deze overwinning kon Reehorst trots zijn op loon na werken. Door de twee nieuwe punten neemt Reehorst wat afstand van de degradatiezone. Om omhoog te kijken zal Reehorst nog meer punten moeten pakken, maar de eerste stap richting een goed vervolg van de competitie is gezet. Er staat in 2025 nog één speelronde gepland, en daarin zal Reehorst nog twee punten aan het saldo willen toevoegen. 13 december, 17:20; HKC (He) 1 - Reehorst ‘45 1. Publiek is van harte welkom in de OSG sporthal in Hengelo.
Doelpunten: Zoë 7; Leon G, Leon M 5; Reijer 4; Vera 3; Marc 2; Anton 1.