Zaterdag 28 februari stond er weer een mooi affiche op het programma. Reehorst '45 3 stond op de 3e plek en moest het opnemen tegen de nummer 2, ODIK 4. Vorige wedstrijd was geeindigd in een 10-8 overwinning voor ODIK, dat wilde Reehorst graag rechtzetten.
Fuuuuut, de wedstrijd begon. De kippen maakten een snelle entree met een 0-2 score. Daarna rechten de reeën de rug en kwamen ze zelfs 7-5 voor. De Barneveldse ploeg wist toch het tij weer te keren, waardoor de Edenaren op een 7-9 achterstand kwamen. Met een 9-10 stand werd er naar de kleedkamer gegaan. Om deze wedstrijd binnen te slepen moest er nog wel een huchie genomen worden.
In de 2e helft bleef het spannend, maar was ODIK de ploeg die steeds de leiding greep. Met nog 15 minuten te spelen was de stand 13-16 in het voordeel van de kippen. ODIK wist de trekker niet over te halen, want Reehorst deed er een skeutje bij en kwam terug tot 15-16. De tijd was wel schaars en ODIK probeerde de wedstrijd zakelijk uit te spelen. Met wat risico in de verdediging wist Reehorst de bal toch nog 1 keer te onderscheppen en Sanne gooide de gelijkmaker erin! Beide ploegen kregen daarna nog 1 aanval, maar de eindstand bleef haken op 16-16.
De reeën hebben veerkracht getoond en gestreden als panters. Door de late gelijkmaker, mocht Reehorst uiteindelijk toch tevreden zijn met het punt. Familie Brandsma was de enige echte winnaar van deze remise.
De 3e helft werd deze week gespeeld in Veenendaal, waar het tijdens de obscure kroegentocht nog lang gezellig bleef!
CKV Reehorst '45
Langekampweg 4
6715 AV Ede
Kantine: 0318-647220
WhatsApp: 06-18798760
E-mail: info@ckvreehorst45.nl