• Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    2 dec. 09:30Reehorst '45 E2 - Animo E2B. (Boaz) Vermeulen't Riet
    2 dec. 09:30Reehorst '45 E1 - Animo E1Y. (Yvonne) Rietberg't Riet
    2 dec. 10:00Wageningen E6 - Reehorst '45 E3AfgeschermdHet Binnenveld
    2 dec. 10:30Reehorst '45 D2 - Wageningen D5J (Joost) van den Brink't Riet
    2 dec. 11:00Wageningen F5 - Reehorst '45 F1J.D. (Daniel) van EijkHet Binnenveld
    2 dec. 11:05DKOD B2 - Reehorst '45 B2C (Coen) HooijerMFC Doelum
    2 dec. 11:30Reehorst '45 A1 - Woudenberg A1S. (Sarah) van Asperen't Riet
    2 dec. 12:00MIA C3 - Reehorst '45 C2H (Henk-Jan) WondergemFit Academie Bokkeduinen
    2 dec. 12:15DKOD 2 - Reehorst '45 6R J C (Rob) ArnoldussenMFC Doelum
    2 dec. 12:40Reehorst '45 D1 - SKF D2J. (Jort) van der Velde't Riet
    2 dec. 12:45Sparta (N) 6 - Reehorst '45 4F. (Frank) RemijnStrijland
    2 dec. 13:00Wageningen C2 - Reehorst '45 C1Het Binnenveld
    2 dec. 13:40Reehorst '45 3 - MIA 5Afgeschermd't Riet
    2 dec. 14:50Reehorst '45 B1 - DKOD B1S (Saskia) Bekkers't Riet
    2 dec. 15:50Reehorst '45 5 - Wageningen 7C.H. (Rik) Hakvoort't Riet
    2 dec. 16:15Woudenberg 2 - Reehorst '45 2K (Karel) PlateDe Camp
    2 dec. 16:30Animo A2 - Reehorst '45 A2B. (Britt) VerkaikDe Randhorst
    2 dec. 17:45Woudenberg 1 - Reehorst '45 1S (Stephan) van DijkDe Camp
    9 dec. 09:00Reehorst '45 F1 - SEV F1Afgeschermd't Riet
    9 dec. 09:00Reehorst '45 E3 - Hemur Enge E1R (Rinus) de Bondt't Riet
    9 dec. 10:00Reehorst '45 C2 - SKF C4T (Thomas) den Ouden't Riet
    9 dec. 10:00SKF E5 - Reehorst '45 E2SKF-hal
    9 dec. 11:00Reehorst '45 C1 - Fortissimo C1't Riet
    9 dec. 11:00Keizer Karel/Noviomagum C2 - Reehorst '45 C3De Boog
    9 dec. 11:00KCD A1 - Reehorst '45 A2M (Mattijn) SchreuderSteinheim
    9 dec. 12:00Reehorst '45 B2 - Keizer Karel/Noviomagum B1J (Joost) van den Brink't Riet
    9 dec. 12:45De Hazenkamp 1 - Reehorst '45 5Meijhorst
    9 dec. 13:00Reehorst '45 6 - Hemur Enge 1J. (Job) Evendijk't Riet
    9 dec. 14:10Reehorst '45 4 - Hebbes 2R. (Rutger) Stoel't Riet
    9 dec. 14:30Animo D1 - Reehorst '45 D1AfgeschermdDe Randhorst
    9 dec. 15:00Telstar/Schoonderbeek D3 - Reehorst '45 D2R.C. (Ruben) SpeeDe Slag
    9 dec. 15:20Reehorst '45 2 - Animo 3A C (Dolf) Smits't Riet
    9 dec. 16:40Reehorst '45 1 - MIA 1G.H (Arno) Dekker't Riet
    9 dec. 17:20Sparta (N) A1 - Reehorst '45 A1M C (Maarten) BoltWatergoor
    9 dec. 17:45Unitas/Perspectief 5 - Reehorst '45 3De Sypel
    13 dec. 21:00SKF MW2 - Reehorst '45 MW1SKF-hal
    16 dec. 09:00Reehorst '45 E1 - DOT (O) E1E. (Eline) van Koesveld't Riet
    16 dec. 09:00Reehorst '45 E2 - DOT (O) E2Afgeschermd't Riet
    16 dec. 09:00Reehorst '45 F1 - DVO/Transus F5V.J. (Vera) Walhout't Riet
    16 dec. 10:00Reehorst '45 D2 - MIA D4J. (Jort) van der Velde't Riet
    16 dec. 11:00Reehorst '45 D1 - DOT (O) D1M. (Melanie) Kleijer't Riet
    16 dec. 11:25Oost-Arnhem A1 - Reehorst '45 A1A (Aalt) van de MheenValkenhuizen
    16 dec. 12:00Reehorst '45 C3 - KCD C1J (Joost) van den Brink't Riet
    16 dec. 13:00Reehorst '45 B2 - DKOD B2M (Ria) Brandsma-vd Hoeve't Riet
    16 dec. 14:00Reehorst '45 5 - Keizer Karel 3S (Saskia) Bekkers't Riet
    16 dec. 14:25Victum C3 - Reehorst '45 C2Weteringhoek
    16 dec. 14:35Antilopen/Bloemendal Bouw B3 - Reehorst '45 B1AfgeschermdSportcentrum Buiningpark
    16 dec. 15:10Reehorst '45 6 - Wageningen 8H. (Huib) van den Heuvel't Riet
    16 dec. 15:30Victum C1 - Reehorst '45 C1Weteringhoek
    16 dec. 16:10DOT (O) 2 - Reehorst '45 2F (Ferencz) DeliMondriaan
    16 dec. 16:20Reehorst '45 3 - Sparta (N) 3't Riet
    16 dec. 17:30DOT (O) 1 - Reehorst '45 1K (Kevin) van der HeideMondriaan
    16 dec. 18:40HKC (U) 5 - Reehorst '45 4A.D.R. (Alwin) HuitemaHoograven
    23 dec. 10:30Sparta (N) D2 - Reehorst '45 D2J (Joas) MelgersWatergoor
    23 dec. 11:00DKOD D1 - Reehorst '45 D1E. (Emile) VerhagenMFC Doelum
    23 dec. 12:05Wageningen B3 - Reehorst '45 B2M (Martijn) RepHet Binnenveld
    23 dec. 19:00SKF A5 - Reehorst '45 A2SKF-hal